Usługi

Serwis

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe gwarancyjne oraz po gwarancyjne wszystkich oferowanych przez nas urządzeń zarówno sterowanych manualnie jak i automatycznie. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku giętarek w tym CNC jesteśmy w stanie również zajmować się maszynami innych producentów, zarówno europejskich jak i azjatyckich. W naszej ofercie usług serwisowych znajdują się przeglądy układu hydraulicznego w tym wymiana oleju, czyszczenie zbiornika, uszczelnianie wycieków a także wymiana rozdzielaczy hydraulicznych. Zajmujemy się również naprawami układów automatycznego sterowania oraz regulacja urządzeń w celu optymalizacji ich pracy.

Sterowanie CNC

Oferujemy opracowanie sterowań CNC oraz NC do różnego rodzaju urządzeń w szczególności giętarek do rur zarówno jedno jak i dwugłowicowych, pozwalające znacznie rozwinąć możliwości starszych urządzeń. Jesteśmy również w stanie zaoferować pojedyncze sterowanie kilkoma prostszymi urządzeniami w celu stworzenia z nich w pełni funkcjonalnej linii.

Oprzyrządowanie

Posiadamy możliwość zarówno zaprojektowania jak i wykonania oprzyrządowania do gięcia oraz zwijania rur i profili. Oferujemy również pomoc w doborze optymalnych do uzyskania najlepszej możliwej jakości gięcia ustawień narzędzi oraz giętarki. Wieloletnie doświadczenie zarówno w gięciu na trzpieniu jak i bez jego udziału pozwoli nam odpowiednio dobrać parametry wygładzacza fałd kształtu prowadnicy dociskowej czy rodzaj trzpienia od prostego typu plug do wielokulowych rozwiązań dla rur cienkościennych